O NAS

Eurocement jest jednym z liderów w branży produkcji materiałów budowlanych w województwie pomorskim i w kraju. Jesteśmy firmą, która od kilkunastu lat oferuje klientom wysokiej jakości cement portlandzki popiołowy, którego jesteśmy producentem.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m. in. cementy CEM II/B-V 32,5R, CEM II/B-V 42,5 N, Cement powszechny 32,5, a także materiały do stabilizacji i osuszania podłoża. Nasze produkty sprzedajemy w workach (25 kg) z warstwą folii zapobiegającą działaniu wilgoci oraz luzem w wyspecjalizowanych cementonaczepach.

JAKOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA

Dzięki własnej linii produkcyjnej możemy zadbać o jakość naszego produktu na każdym etapie produkcji.
Ponadto, posiadamy również własne laboratorium, w którym badamy zarówno surowce, z których produkujemy cement jak i gotowy produkt, który trafia do naszych klientów. Codziennie dbamy o to, by był to cement najwyższej jakości spełniający wszystkie normy jakościowe oraz oczekiwania naszych klientów.

Od lat współpracujemy z największymi firmami budowlanymi w Polsce.  Nieustannie się rozwijamy żeby dostarczyć naszym klientom wszechstronną ofertę z produktami najwyższej jakości. Własna i stale modernizowana linia produkcyjna pozwala nam na zastosowanie nowoczesnej technologii w produkcji naszego cementu. Dzięki infrastrukturze logistycznej, specjalistycznych cementonaczepach oraz transportowi kolejowemu możemy transportować cement bez ograniczeń na terenie całej Polski i Europy.

INWESTYCJE Z NASZYM CEMENTEM

Nasz cement cieszy się zaufaniem klientów, którzy współpracują z nami od lat. Nasze produkty były używane przy realizacji wielu dużych inwestycji budowlanych na terenie województwa pomorskiego oraz całego kraju. Z udziałem naszego cementu powstały m. in.:

  • Lotnisko im. L. Wałęsy w Gdańsku
  • Centrum logistyczne LPP
  • Port w Gdańsku
  • Apartamentowce Rogowo Pearl
  • Dolina Charlotty
  • Gwiazda Morza Władysławowo
  • Pomorska Kolej Metropolitalna